Obuwie odpowiednie na lato…

Panie i Panowie (ze wskazaniem na Panie)! Oto przed Państwem buty, które zepchnęły niewygodne kozaki i męczące nogi szpilki w daleki, szary kont. Teraz zapanowała moda na balerinki. Buty, które wreszcie sprowadziły kobiece nogi na ziemię. Balerinki to buty damskie o płaskiej podeszwie. Te buciki są istnym symbolem elegancji i niepowtarzalnego stylu. Mówi się, że buty mogę wiele powiedzieć o kobiecie i tak też jest w rzeczywistości. Balerinki to idealne buty damskie: wygodne, szykowne, stylowe i… kobiece. Drogie Panie czas wyrzucić z szafy seksowne, ale nie wygodne szpilki by zrobić miejsce dla balerinek – wygodnych butów dla prawdziwych dam. Buty idealne na randkę, spotkanie w sprawie pracy, a także na zwykły dzień w szkole.
Innym rodzajem obuwia, które ostatnim czasem podbijają rynek obuwia letniego są egzotyczne japonki. Kiedyś były to buty znane tylko w krajach egzotycznych, krajach dalekiego wschodu. Teraz noszą je ludzie na całym świecie. Japonki z początku były widywane tylko na damskich nogach jednak i to uległo gruntownej przemianie i obecnie nawet mężczyźni w gorącym okresie letnim ubierają na nogi japonki. Japonki są to idealne buty na wakacje. Szybko zakłada sieje na nogi i już można biec na plaże. Dzięki temu, że składają się tylko z podeszwy i dwóch rzemyków są świetnym zabezpieczeniem przed żarem lejącym się z nieba latem.
Konkurencjom dla japonek są już od dawna znane w europie w tym także w Polsce sandały. Buty o bardzo podobnej do japonek budowie. Z tym, że sandały maja zazwyczaj grubszą podeszwę oraz inaczej umiejscowione na stopie rzemyki. Jak już wcześniej wspomniałem sandały to idealny zamiennik dla japonek. Jeżeli nie możesz się zdecydować, które z tych butów wybrać noś jedne i drugie na przemian. To powinno rozwiązać problem butów na lato.

Reklamy

Tagi: , , , ,

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s


%d blogerów lubi to: